اخبار آلت کویناخبار بیت کوین

ایلان ماسک تأیید کرد که در اسپیس ایکس بیت کوین هولد می شود

ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر عامل تسلا، در کنفرانس “The B Word” فاش کرد که وی شخصاً مالک بیت کوین، اتریوم و دوج کوین است. به گفته وی در اسپیس ایکس، (BTC) هولد می شود. در این رویداد کتی وود (Cathie Wood) مدیرعامل Ark Invest و مدیر عامل شرکت توییتر، جک دورسی (Jack Dorsey)، نیز حضور داشتند.

ماسک :”من BTC دارم و تسلا هم دارد و همینطور SpaceX … و من کمی اتریوم و البته دوج کوین نیز دارم.”

وی همچنین توییت آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital، که در ماه مارس(اسفند 1399)، اعلام کرده بود SpaceX بیت کوین هولد می کند، را تأیید کرد.

ماسک بار دیگر نگرانی های خود را در مورد عدم ثبات بیت کوین و الگوریتم کار با انرژی زیاد، ابراز کرد اما وی گفت که این رمزارز پتانسیل زیادی دارد:

“به طور کلی من طرفدار بیت کوین و ایده ارز رمزنگاری شده هستم … اما همانطور که به طور کلی گفتم، ما باید مراقب استخراج رمزارزها، به ویژه بیت کوین باشیم، چرا که شاید انرژی مصرفی کمی بیش از حد باشد و این برای محیط زیست مفید نیست… BTC بعضی کارها را به خوبی انجام می دهد و در حال پیشرفت است … BTC کارایی خوبی برای یک فرد معمولی ​​ندارد، اما پتانسیل زیادی دارد.”

علاوه بر این، او مقاومت در برابر سانسور و غیرمتمرکز بودن رمزارز پرچمدار را ستود. وی افزود غیر متمرکز بودن آن باعث می شود که با نابود کردن یک شخص نمی توان بیت کوین را از بین برد.

ایلان ماسک، رئیس تسلا متقاعد شده است که رمزارز می تواند “یک اثر قدرت بخش” بر روی هر فرد داشته باشد.

انتظار می رفت که این میلیاردر 50 ساله در این کنفرانس شفافیت بیشتری در مورد موضع فعلی خود در مورد BTC در این کنفرانس ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا