اخبار بیت کوین

تازه ترین پیش بینی “سیمپسون ها”: قیمت هر بیت کوین بی نهایت دلار!!

سیمپسون ها یکی از محبوب ترین انیمیشن های کمدی تاریخ تلویزیون جهان می باشد. به تازگی صعود نسبتاً عجیب و در عین حال جالبی را برای قیمت بیت کوین پیش بینی کرده است.

در یکی از قسمت های کارتون 31 ساله سیمپسون ها که با عنوان “Burger Kings” روز یک شنبه پخش شد، شخصیت های داستان برای خرید سهام یک فروشگاه زنجیره ای همبرگر فروشی به بازارهای مالی وارد می شوند. این فروشگاه توسط میلیاردر شهر، مونتگومری برنز (Montgomery Burns) تاسیس شده است. وقتی مارژ (Marge) در حال بررسی سودهای خود در یک قسمت از “Crazy Cash” است، زیرنویس برنامه به وضوح قیمت بیت کوین (BTC) را در کنار یک نماد بی نهایت سبز رنگ نشان می دهد.

از جمله پیش بینی های دیگر این کمدی می توان به افت یک چهارم درصدی ارزش کل سهام ایالات متحده و رشد سهام GameStop به میزان 1 تریلیون اشاره کرد.

البته این نخستین باری نیست که ارزهای رمزنگاری در کارتون سیمپسون ها دیده می شوند. در سال 2020، جیم پارسونز از تئوری بیگ بنگ (The Big Bang Theory) به عنوان یک ستاره مهمان برای توضیحاتی پیرامون ارزهای رمزپایه و نحوه کار دفترهای کل توزیع شده در برنامه ظاهر شد. این بازیگر از ارزهای رمزنگاری به عنوان “پول نقد آینده” یاد کرد.

ممکن است عقیده ای، پدیدار شدن بیت کوین در این برنامه را به عنوان یک سیگنال صعودی تلقی کنند. قابل به ذکر است که قیمت این دارایی روز دوشنبه از مرز 60000 دلار عبور کرد. برای تحقق پیش بینی سیمپسون ها، قیمت باید فقط بی نهایت درصد افزایش یابد!.

پیش بینی آینده توسط سیمپسون ها

شاید به دلیل موضوعات زیادی که در این برنامه پوشش داده میشود،سیمپسون ها بارها آینده را پیش بینی کرده اند. برخی از این مثال ها عبارتند از ریاست جمهوری دونالد ترامپ، پیش بینی نتیجه سه دوره مسابقات Super Bowls (سوپربول مسابقه سالانه قهرمانی فوتبال آمریکایی و بالاترین سطح حرفه ‌ای فوتبال آمریکایی در جهان می‌باشد). همچنین نوآوری های مختلف در فناوری مانند گفتگوی ویدیویی، ساعت های هوشمند و اصلاح خودکار.

گویا این کارتون ازتوجه رسانه ای پیرامون بیت کوین به عنوان ترفندی برای جذابتر کردن برنامه استفاده می کند. صاحب نظران این صنعت نیز پیش بینی های صعودی خود را در هفته های اخیر ارائه نموده اند. ماه گذشته، جسی پاول مدیر عامل کراکن (Kraken) گفت که قیمت BTC در نهایت به “بی نهایت” خواهد رسید. البته انتظار می رود این دارایی رمزنگاری در دهه آینده به یک میلیون دلار هم برسد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. اون روز میرسه ولی نه اینکه به بی نهایت برسه مثلا یه واحد بیت کوین میرسه به چند تریلیون دلار که رقمی افسانه ای و بسیار بالاست از این‌روست که میگن بی نهایت میرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا