اخبار بلاکچین

ایالت نیویورک نظارت بر بلاک چین را برای اجرای تحریم ها افزایش می دهد

بلاک چین مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد. این روند کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که شرکت های دارای مجوز نیویورک، هیچگونه پولی برای روس های تحریم شده ارسال نمی کنند.

تلاش‌های ایالت نیویورک برای اعمال تحریم‌ها علیه روسیه، همکاری با وزارت خدمات مالی یا DFS را افزایش داده است. همچنین منجر به تسریع در تهیه فناوری تجزیه و تحلیل بلاک چین میشود.

بر اساس بیانیه‌ای که در روز چهارشنبه منتشر شد، این وزارتخانه از این فناوری در راستای کمک به شناسایی نهادهای روسی مشمول تحریم‌های فدرال توسط کسب‌وکارهای ارز مجازی و دارای مجوز از این وزارتخانه استفاده خواهد کرد.

کاتی هوچول، فرماندار نیویورک، در 27 فوریه دستور اجرایی صادر کرد که به آژانس های دولتی دستور داد تا در موسسات و شرکت های روسی و همچنین نهادهایی که از آنها حمایت می کنند، سرمایه گذاری کنند. او گفت:

نیویورک با افتخار بزرگترین جمعیت اوکراینی کشور را در خود جای داده است. ما از دارایی های تکنولوژیکی خود برای محافظت از مردم خود استفاده خواهیم کرد. به روسیه نیز نشان خواهیم داد که آنها را مسئول میدانیم.

بلاک چین

نیویورک از افراد و شرکت‌هایی که در تعدادی از فعالیت‌ها با ارز مجازی درگیر هستند می‌خواهد برای BitLicense درخواست دهند. DFS اکنون “تعدادی از ابزارهای فناوری و ارائه دهندگان خدمات را برای افزایش قابلیت های نظارتی فعلی ارزیابی می کند.” جزئیات دیگری در مورد فناوری تحلیلی که ایالت به دنبال آن است، ارائه نشده است.

DFS در مارس 2021 یک techsprint “جلسات حل مشکل فشرده با هدف تسهیل نوآوری، همکاری و راه حل های خلاقانه برای مشکلات دشوار” برای طراحی مکانیزم گزارش دهی دیجیتالی نظارتی برای شرکت های ارز مجازی در مارس 2021 برگزار کرد. در همان زمان این رویداد ذکر شد. برگزارکنندگان با برخی از شرکت کنندگان برای پیشبرد توسعه راه حل های خود کار می کردند.

تجزیه و تحلیل بلاک چین معمولاً برای اطمینان از انطباق با پولشویی و محافظت از مشتری استفاده می شود. این فرآیند اغلب ردیابی نقل و انتقالات روی بلاک چین را با اطلاعاتی که خارج از زنجیره به دست می آید برای درک تراکنش ها ترکیب می کند. 

منبع
cointelegraph.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا