اخبار استخراجامریکا

ایالت نیویورک لایحه محدود کردن استخراج رمزنگاری را تصویب کرد

لایحه محدودکردن اعطای مجوزهای مربوط به استخراج رمزارز ها به دلایل آلودگی های زیست محیطی در مجلس سنای نیویورک تصویب شد. این لایحه تحت حمایت سناتور دموکراتیک به نام کوین پارکر (Kevin Parker) قرار گرفت. با اختلاف 36-27 رای به تصویب رسید. هم اکنون در اختیار مجلس سنای تحت کنترل حزب دموکراتیک قرار دارد.

نکات چکیده

  • این لایحه، “قانون حفاظت از محیط زیست” ایالت نیویورک که هم اکنون وجود دارد را بروزرسانی میکند. هدف این لایحه اینست تا هرگونه مجوز جدید استخراج را که انرژی خود را ازطریق “موسسات تولیدکننده برقی تامین میکنند که از سوخت مبتنی برکربن استفاده می کنند” منع کند. این درحالیست که هم اکنون فعالیت های مربوط به سطح کنونی استفاده از انرژی را محدود میکنند.
  • این لایحه برای تمام ارزهای رمزنگاری شده ای همچون بیت کوین اجرا می شود. ارزهایی که از الگوریتم اجماع اثبات کار استفاده میکنند تاحد زیادی به قدرت محاسباتی متکی هستند. چراکه بتواند تراکنش های انجام شده بر بستر بلاکچین را پیش ازآنکه توکن های جدیدی خلق شوند، معتبر و قانونی جلوه دهد.
  • نویسندگان این لایحه به شدت نگران روند رو به رشد استفاده ی مجدد از نیروگاه های قدیمی به منظور تبدیل شدن به مکانی برای انجام عملیات استخراج بودند. شرکت Greenidge Generation که یک نیروگاه تولید برق از گاز طبیعی است و در یک نیروگاه پیشین زغال سوز مستقر میباشد، ازطریق “خرید اعتبارات جبران کرین” در تاریخ یک ژوئن سال جاری  به چنین نگرانی هایی پاسخ داده است.
  • نگرانی های زیست محیطی پیرامون استخراج بیت کوین با زغال سنگ اخیراً منجر به ممنوعیت شد. منجرشد تا منطقه ی مغولستان داخلی چین، استخراج ارزهای رمزنگاری شده را به طور کلی ممنوع کند. این منطقه، که قبلاً یکی از بزرگترین تولید کنندگان بیت کوین در جهان بود. منطقه‌ای خودمختار در چین است که از سوی شمال با مغولستان و روسیه هم‌مرز است.

ترجمه شده توسط تیم تولید محتوای شهر کریپتو

منبع
forkast.news

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا