اخبار بیت کوین

شرکت مایکرواستراتژی 7000 بیت کوین دیگر خریداری کرد

مایکل سیلور مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی اعلام کرد که این شرکت مجددا به خرید بیت کوین پرداخته و این بار، ۷۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۴۱۴ میلیون دلار خریداری کرده است.

به نقل از کریپتو پوتیتو، شرکت مایکرواستر‌اتژی به مدیریت مایکل سیلور، یکی از طرفداران شناخته‌شده بیت کوین، خبر خرید بزرگ دیگری را اعلام کرد.

به نظر می‌رسد شرکت مایکرواستراتژی هیچ فرصتی را برای خرید و انباشت بیت کوین از دست نمی‌دهد. در این خصوص، مایکل سیلور مدیرعامل این شرکت اعلام کرده که ۷۰۰۲ بیت کوین دیگر به ارزش کلی ۴۱۴.۴ میلیون دلار خریداری کرده است. میانگین قیمت هر بیت کوین طی این خرید، ۵۹,۱۸۷ دلار اعلام شده است.

در حال حاضر قیمت بیت کوین معادل ۵۷,۰۰۰ دلار است. تاکنون شرکت مایکرواستر‌اتژی بیت کوین‌های خود را با میانگین قیمت ۲۹,۵۳۴ دلار خریده است که قیمت کنونی این رمزارز، تقریبا ۹۳٪ بیشتر از میانگین قیمت بیت کوین‌های خریداری شده توسط این شرکت است.

این موضوع بدان معنا است که در حال حاضر سرمایه‌گذاری این شرکت در بیت کوین تقریبا به ۷ میلیارد دلار رسیده است.

اطلاعات CoinGecko نشان می‌دهد که مایکرواستراتژی بزرگترین شرکت عمومی از لحاظ موجودی بیت کوین است و پس از آن، شرکت تسلا با دارایی ۴۸,۰۰۰ بیت کوین قرار دارد.

اتفاقات پیش آمده برای بیت کوین در این چند روز اخیر قابل تامل است. لحظاتی قبل خبرگزاری CNBC اعلام کرد که جک دورسی، مدیر عامل شرکت توییتر احتمالا از سمت خود کناره‌گیری کند. در پی انتشار این خبر ارزش سهام شرکت توییتر بیش از ۱۰٪ افزایش یافت.

این اتفاقات در حالی رخ داده است که قیمت بیت کوین در اواخر هفته قبل، به دلیل شیوع نوع جدیدی از ویروس کویید-۱۹ با ۶۰۰۰ دلار کاهش همراه شده بود. بنابراین توصیه می‌کنیم این ۵ نکته در مورد قیمت بیت کوین در هفته پیش رو را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا