تحلیل قیمت بیت کوین

دو اندیکاتور نشان میدهند که قیمت بیت کوین هنوز به کف نرسیده است

معامله گران از استراتژی های متفاوتی استفاده می کنند تا دریابند که ارزش بیت کوین به کف قیمتی خود رسیده است یا خیر. اما فعالیت های روی زنجیره ای و سایر داده ها نشان می دهند که این وضعیت همچنان بی ثبات است.

آیا بیت کوین هم اکنون به کف قیمتی خود رسیده است؟ طبق بیانیه noshitcoins@ ، داده های روی زنجیره گزارش میدهند که روند نزولی بیشتری در انتظار بازار خواهد بود.

از زمانی که بیت کوین (BTC) در 12 مه اصلاح 48٪ خود را به 30،000 دلار رساند ، معامله گران سعی در تغییر روند پیش بینی شده داشتند. این حرکت با لیکویید شدن پوزیشن های لانگ فیوچرز، با ارزش 12 میلیارد دلار به اوج خود رسید. تا امروز ، اعتماد معامله گران تا حدودی کاهش یافت.

این اجتماع، درصدد یافتن علائم روند معکوس؛ شامل الگوهای تکنیکی، تورم CPI ایالات متحده و سپرده صرافی های بیت کوین درنقاط مختلف میباشد. برای مثال؛ برخی از تحلیگران براین باورند که حد بالاتر سپس روند بیش از 40هزار دلار، کافی خواهد بود.

برخی از کاربران به منظور قابلیت تبدیل فیات نظیر به نظیر بیت کوین در خارج از صرافی های تنظیم شده توسط KYC ارزش قائل هستند. عامل دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ، سرمایه گذارانی است که به دلیل عدم ارتباط با دارایی های مالی سنتی ، در حال افزایش سهام بیت کوین خود هستند.

برخی افراد، کمپانی های بزرگ و تسلا را که درحال ساخت ذخایر بیت کوین هستند تشویق میکنند. درحالیکه سایر افراد ارزش خاصی برای هولدرهای بیت کوین قائل هستند. این افراد درعوض بر چالش های مقیاس پذیری و تعویض پذیری متمرکز هستند.

شاخص حرفه ای “ترس و طمع”

اختیار خرید سهام با نرخ معین این امکان را به خریدار میدهد تا درهنگام منقضی شدن قرارداد، بیت کوین را با نرخ ثابت و مشخصی خریداری کند. از سوی دیگر این آپشن ها، برای خریداران اطمینان خاطر ایجاد میکند آنها را از سقوط قیمت حفظ میکند.

هرگاه تریدرهای حرفه ای به مقدار ناچیزی صعود کنند، آنها با خرید آپشن ها درصدد پرمیوم بالاتر پیش روی میکنند. این روند منجر به شاخص منفی 25 درصدی انحراف دلتا میشود. به عبارتی اگر حفظ روند نزولی، هزینه بیشتری به همراه داشته باشد، شاخص انحراف مثبت خواهد شد.

انحراف دلتای 25درصدی سی روزه ی بیت کوین

 

ترجمه شده توسط تیم تولید محتوای شهر کریپتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا