اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتال

۵ ارز دیجیتال برای ماه آینده عملکرد خوبی خواهند داشت

یکی از تحلیلگران سرشناس بازار ارز دیجیتال از ۵ توکنی نام برده است که انتظار دارد برای ماه مارس (اسفند) عملکرد خوبی داشته باشند. او برای هر کدام از انتخاب‌های خود دلایلی هم ارائه کرده است. به گزارش شهر کریپتو، آرون آرنولد (Aaron Arnold)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال و یکی از بنیان‌گذاران و مجریان کانال یوتیوبی مشهور آلت کوین دیلی (Altcoin Daily)، در برنامه یوتیوبی جدید خود پیش‌بینی کرده است که پنج آلت کوین می‌توانند در ماه آینده عملکرد خوبی داشته باشند. او فهرست خود را با اتریوم شروع کرده و گفته است فکر می‌کند قیمت «پادشاه پروتکل‌های لایه اول» در ماه مارس (اسفند) افزایش می‌یابد.

به‌نظر آرنولد، عوامل زیادی به رشد اقتصاد توکن (Tokenomic) اتریوم کمک کرده است که از بین آنها می‌توان به توکن‌های غیرمثلی (NFT) و بخش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) اشاره کرد. او توضیح داد که طبق داده‌های دون آنالیتیکس (Dune Analytics)، تعداد کل آدرس‌های فعال در دیفای از ۴.۴ میلیون عدد گذشته و نسبت به سال گذشته، بیش از ۲۰۰ درصد رشد کرده است. دومین آلت کوینی که آرنولد به آن اشاره کرد، کازماس بود. او به توییت اریک وورهیز (Erik Voorhees)، بنیان‌گذار و مدیرعامل صرافی شیپ شیفت (Shapeshift)، اشاره کرد که در آن گفته بود این آلت کوین «کارهای بزرگی» در صنعت ارزهای دیجیتال انجام می‌دهد.وورهیز در توییت خود گفته است: محبوبیت اکوسیستم کازماس رو به رشد است و این پروتکل لایه اول بین پروتکل‌های جایگزین اتریوم، بسیار منحصربه‌فرد به نظر می‌رسد. کازماس به‌شکل مجموعه‌ای از پروتکل‌های لایه اول طراحی شده است که ذاتاً تعامل‌پذیر هستند. این نشان‌دهنده مقیاس‌پذیری افقی کازماس است که در آن هر برنامه غیرمتمرکز ظرفیت خودش را ایجاد می‌کند و ارزها و دارایی‌های دیجیتال می‌توانند بین زنجیره‌های مختلف حرکت کنند.

آرنولد نسبت به شبکه لایه اول سولانا هم خوش‌بین است. او می‌گوید بازار NFT‌های این اکوسیستم، یعنی نئون (Neon)، تاکنون توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرده است. از جمله پروژه‌هایی که این بازار راه‌اندازی کرده است می‌توان به ماشین خودکار مخصوص فروش NFT در شهر نیویورک اشاره کرد. چهارمین و پنجمین ارز دیجیتالی که آرنولد معرفی کرده، توکن بازی اسپلینترلندز (Splinterlands) و اولنچ (Avalanche) است. او در توضیح انتخاب خود، به این نکته اشاره کرد که اسپلینترلندز اخیراً قراردادی را با شرکت بزرگ وارنر میوزیک گروپ (Warner Music Group) امضا کرده است و صندوق‌های ویژه سرمایه‌گذاری در اولنچ هم با جریان ورودی سرمایه ۲۵ میلیون دلاری مواجه شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا