رپورتاژ اگهی

بهترین ابزار ها برای ترید ارز دیجیتال

بهترین ابزار ها برای ترید ارز دیجیتال

راز موفقیت تریدرهای بزرگ و مطرح در چیست؟ این سرمایه‌گذاران موفق چگونه می‌توانند بازار را به طور عمیق درک کنند و پیش‌بینی‌های آگاهانه‌ای از شرایط بازار داشته باشند؟ با وجود تمام ریسک‌ها و نوساناتی که بازار ارزهای دیجیتال دارد، تریدرهای زیادی شبکه‌های در حال رشد را شناسایی می‌کنند، توکن‌های پنهان را کشف می‌کنند و فرصت‌های هیجان‌انگیزی برای ترید کردن می‌یابند. راز موفقیت این افراد کپی کردن ایده‌های معاملاتی سایرین نیست. بدون شک این تریدرهای موفق از روش‌های پیچیده‌تری استفاده می‌کنند، خودشان بر روی داده‌ها تمرکز دارند و آنها را تحت بررسی قرار می‌دهند. ناگفته نماند ابزارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال نیز می‌توانند کمک بزرگی برای تریدرها محسوب شوند. با کمک این ابزارها می‌توان به طور دقیق متوجه شد چه اتفاقی در حال رخ دادن است و چگونه می‌توان صندوق دارایی دیجیتال خود را گسترش داد.

دوازده مورد از بهترین ابزارهای ترید رمز ارزها

صنعت و بازار ارزهای دیجیتال مملو از افرادی است که به طور مداوم به سود و بازدهی خوبی دست می‌یابند، همان‌طور که افراد بسیاری در این بازار وجود دارند که به طور دائم ضرر می‌بینند. یکی از عوامل تعیین‌کننده سود تریدرها و متمایز کردن برندگان از بازندگان، ابزارهای ترید رمز ارزها است.

تریدرهای موفق از بهترین ابزارهای ترید ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. برقراری ارتباط با سایر سرمایه‌گذاران فعال و حاضر در این صنعت باید امری مداوم باشد زیرا ملاقات با افراد خبره و مناسب و همچنین پیدا کردن ابزارهای برتر ترید می‌تواند شانس بزرگی برای موفقیت ایجاد کند.

از سوی دیگر، تست کردن ابزارهای مختلف متناسب با نیازهای شما، مسئله‌ای است که می‌توانید روی آن اقدامات لازم را انجام دهید و این احتمال وجود دارد که عملکرد شما به سمت پیشرفت بهتر و بیشتر تغییر خواهد کرد.

این مسیر می‌تواند به کشف توکن‌های پنهان از چشم دیگران که پرتفولیوی شما را دو برابر می‌کنند کمک بزرگی کرده باشد. در ضمن با کمک همین ابزارهای می‌توانید از گله‌های آتی خود در مورد قیمت‌ها و ضررها جلوگیری کنید و در دام ارزهای دیجیتال گران قیمت نیوفتید.

ابزارهای معاملاتی و ترید ارزهای دیجیتال در سال 2023 مشخص شده‌اند که آشنایی با آنها نقش مهمی در موفقیت شما خواهد داشت.

ارزش کل قفل شده (Total Locked Value)

ارزش کل قفل شده کل ارزش دلاری دارایی‌های رمز ارزی است که در یک شبکه بلاکچین، برنامه کاربردی غیر متمرکز یا پروژه رمز ارزی خاص سپرده شده است. این ابزار ترید بیش از 800 پروتکل دیفای حاضر در بیش از 80  بلاکچین را ردیابی می‌کند. این ابزار قابل مقایسه با 3 ابزار نام برده شده در زیر است:

 • بلاکچین لایه اول
 • برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز
 • پروژه‌های NFT

نمودارهای معاملاتی پیشرفته با اندیکاتورهای فنی

با کمک نمودارهای پیشرفته معاملاتی کندل استیک (Candlestick) و شاخص‌های فنی داخلی می‌توانید نگاه دقیقی به بازار رمز ارزها داشته باشید و جلوتر از مابقی کاربران پیش بروید. علاوه بر این می‌توانید نمودارها را در حین انجام تجزیه و تحلیل خود تغییر دهد و در حاشیه آنها نکاتی را یادداشت کنید. با کمک نمودارهای معاملاتی می‌توانید موارد زیر را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید:

 • شاخص‌ قدرت نسبی بازار ارزهای دیجیتال
 • میانگین واگرایی
 • کشف همگرایی متحرک
 • میانگین عوامل متحرک بازار ارزهای دیجیتال

در نهایت اینکه برای استفاده از این نمودارها باید حساب کاربری در آنها ایجاد کنید تا به اطلاعات کامل مربوط به بازار ارزهای دیجیتال دسترسی یابید.

ابزار Into The Block  بیان سیگنال‌های صعودی و نزولی

این وسیله ترید ارزهای دیجیتال، سیگنال‌های صعودی و نزولی را در زمان واقعی و در مورد برتر ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. به طور کلی این ابزار ترید تحت تاثیر سیگنال‌های زنجیره‌ای، سیگنال‌های مبادلاتی و مشتقات است. در نظر داشته باشید برای دریافت دقیق‌ترین نمودارهای بازار ارزهای دیجیتال باید ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

اما خبر خوب اینکه با کمک این ابزار ترید، شما می‌توانید نمودارهای اولیه را به طور رایگان مشاهده کنید. علاوه بر این خدمات خوب و کاربردی، شما می‌توانید پیش‌بینی خودکار و دائمی این ابزار را در مورد بیت کوین مشاهده کنید.

ابزار کوین تری (Cointree)

توکن‌های نادیده گرفته شده توسط سایر کاربران را کشف کنید و بهترین گزینه‌ها را با بهترین عملکرد تریدرهای برتر فعال در بازار ارزهای دیجیتال مورد بررسی قرار دهید. در نهایت تنها با چند کلیک ساده می‌توانید رمز ارز دلخواه خود را خریداری کنید. به عنوان مثال میتوانید برای خرید بیت کوین از این ابزار استفاده کنید.

شما می‌توانید مسیر رو به رشد بازار ارزهای دیجیتال را از بهترین تریدرها یاد بگیرید، در زمان لازم برای تحقیق و بررسی انواع توکن‌ها صرفه‌جویی کنید و در نهایت همانند یک تریدر با تجربه به سود و بازدهی خوبی دست یابید. این ابزار ترید ارزهای دیجیتال کاربردهای زیادی دارد که اصلی‌ترین آنها عبارت هستند از:

 • پیدا کردن توکن‌های پنهانی که چشم سایر کاربران دور مانده‌اند
 • ایجاد تنوع در دارایی‌های رمز ارزی خود تنها در چند ثانیه
 • مقایسه عملکرد گذشته خود با جدیدترین فرآیند عملی
 • ترید به صورت امتحانی و تستی

ابزار چین آنالیز (Chainanalysis) بررسی اطلاعات زنده بازار فعال

ابزار چین آنالیز یک پلتفرم داده مربوط به شبکه بلاکچین است که بینش‌هایی را در مورد ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. این ابزار در بخش مربوط به بازار ارزهای دیجیتال، اطلاعات زنده مربوط به جریان و روند حرکتی بیت کوین در سراسر جهان را نشان می‌دهد.

شما می‌توانید بررسی کنید که بیت کوین به سمت کدام صرافی‌ها در حرکت است یا سیر روند این رمز ارز به کدام سمت خواهد بود. این ابزار بیش از سایر ابزارها بر روی اطلاعات زنده مربوط به بیت کوین تمرکز دارد. برای مثال با کمک این ابزار می‌توانید به اطلاعات زیر دست یابید:

 • میزان بیت کوین وارد شده به انواع صرافی‌ها
 • تغییرات بیت کوین‌ها در انواع صرافی‌ها
 • میزان ترید بیت کوین
 • جریان و روند حرکتی بیت کوین
 • تاثیر بیت کوین بر روی بازار ارزهای دیجیتال

ابزار محاسبه ارزهای دیجیتال به دلار استرالیا

با کمک این ابزار شما می‌توانید قیمت صدها ارز دیجیتال را براساس دلار استرالیا محاسبه کنید. با کمک این ابزار می‌توانید پلتفرم‌های مربوط به قراردادهای هوشمند، توکن‌های متاورس، دارایی‌های دیفای و سایر موارد را مورد بررسی قرار دهید.

با بررسی اطلاعات مربوط به قیمت‌های یکپارچه به راحتی می‌توانید دید کاملی نسبت به تغییرات قیمت‌ها به دست آورید. همچنین می‌توانید متوجه شوید که کدام سکه‌ها بهترین عملکرد را دارند. با یک کلیک بر روی این ابزار کاربردی شما می‌توانید به اطلاعات زیر دست یابید:

 • شناخت برترین تریدرها
 • شناخت بازنده‌ترین تریدرها
 • کشف بالاترین ارزش بازار ارزهای دیجیتال
 • کشف بالاترین حجم معاملاتی بازار رمز ارزها
 • کشف بالاترین قیمت حاضر در صنعت ارزهای دیجیتال

ابزار توکن ترمینال  (Token Terminal)برای بررسی معیارهای مالی

ابزار توکن ترمینال داده‌های مالی را از شبکه بلاکچین و برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز جمع‌آوری می‌کند. سپس این داده‌های مالی را در قالب اصلی‌ترین و قابل درک‌ترین معیارهای مالی ارائه می‌دهد که می‌تواند یک نمای کلی از عملکرد ارز دیجیتال مورد نیاز شما را تعیین کند.

همچنین با کمک این ابزار ترید شما می‌توانید معیارهایی که به طور معمول برای ارزیابی دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌شود را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال می‌توانید نسبت قیمت به درآمد را بررسی کنید. در ضمن شما می‌توانید اطلاعات زیر را در مورد ارزهای دیجیتالی مورد ارزیابی خود قرار دهید:

 • کل درآمد حاصل از ترید ارزهای دیجیتال
 • درآمد حاصل از پروتکل‌های خاص
 • نسبت قیمت به فروش ارزهای دیجیتال
 • نسبت قیمت به درآمد حاصل از ارزهای دیجیتال
 • مقدار ارزش کل قفل شده

ابزار ردیاب پرتفولیوهای نمونه

این ابزار مرتبط به ابزار کوین تری است. زمانی که یک حساب کاربری در کوین تری ایجاد می‌کنید، به طور خودکار به ردیاب پرتفولیوهای نمونه نیز دسترسی می‌یابید. این دسترسی تا حدودی رایگان است و در بخش داشبورد حساب کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود.

همچنین شما می‌توانید به سرعت عملکرد پرتفولیوی خود را مشاهده کنید و سپس در عرض چند ثانیه معامله ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید. این ابزار ردیاب پورتفولیو می‌تواند مدیریت سرمایه‌گذاری‌های رمز ارزی را برای شما تسهیل کند. از این ابزار ردیاب برای موارد زیر استفاده می‌شود:

 • به سرعت و نمای کلی پرتفولیوهای نمونه براساس دلار استرالیا دسترسی می‌یابید
 • عملکرد خود را در طول زمان پیگیری خواهید کرد
 • عملکرد کلی خود را با کسانی که دارایی‌های خاص می‌خرند، مقایسه خواهید کرد

ابزار تقویم رویدادهای مربوط به بازار ارزهای دیجیتال (Coindar)

رویدادهای مهم مربوط به پروتکل‌های رمز ارزی همانند یک اعلامیه کلیدی می‌توانند مسیر حرکت عمده قیمت‌ها را به سمت بالا یا پایین نشان دهند. با کمک ابزار کوین دار می‌توانید رویدادها را براساس چارچوب زمانی، میزان اهمیت، قابلیت اطمینان و درصد خاص بودن یک ارز دیجیتال فیلتر کنید.

شاید برایتان سوال شود که منظور از رویدادهای مهم بازار ارزهای دیجیتال، به طور دقیق کدام رویدادها و اتفاقات است. طبق این ابزار می‌توان گفت اصلی‌ترین و مهم‌ترین رویدادهای رمز ارز شامل موارد زیر هستند:

 • میزان رای‌دهی به پروتکل‌های بازار ارزهای دیجیتال
 • بررسی اطلاعیه‌های مهم رمز ارزی
 • چک کردن هارد فورک

ابزار مقایسه توکن‌ها

این ابزار ترید ارزهای دیجیتال، دیدگاه‌های مختلف مربوط به انواع سکه‌ها را بیان می‌کند. بررسی ارزش بازار یکی از پرکاربردترین معیارهای مربوط به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال است. این ابزار مقایسه توکن‌ها به شما کمک می‌کند ارزش بازار انواع ارزهای دیجیتال را به سرعت مقایسه کنید.

در نهایت ببینید که اگر یک توکن به ارزش بازار معادل خود برسد، قیمت آن به طور حدودی چقدر خواهد بود. از این ابزار مقایسه توکن‌ها می‌توانید فراتر از مقایسه کردن پیش بروید و به اطلاعات زیر نیز دسترسی یابید( به عنوان مثال برای مقایسه قیمت مونرو با سایر ارزهای دیجیتال میتوانید از این ابزار استفاده کنید.):

 • تعیین قیمت هدف
 • بررسی ارزش بازار برای ورود کاربران
 • یافتن یک منبع در حال گردش سفارشی

 

ابزار مربوط به شاخص ترس و طمع

این ابزار مربوط به شاخص ترس و طمع نیز در ابزار کوین تری قابل دسترس است. این ابزار و شاخص ترس و طمع آن نمای کلی از احساسات فعلی بازار ارزهای دیجیتال در اختیار تریدرها و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد.

اغلب از این ابزار به عنوان وسیله‌ای برای کمک به تعیین زمان ورود یا خروج از یک موقعیت سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود. از این شاخص ترس و طمع می‌توان به نتایج زیر دسترسی پیدا کرد:

 • وجود ترس شدید در برخی موارد نشان می‌دهد که بازار باید اصلاح شود
 • وجود حرص و طمع شدید می‌تواند زنگ خطری باشد که بازار در حال داغ شدن بیش از حد است
 • وجود احساسات خنثی نشان می‌دهد که زمان خوبی برای معاملات نوسانی محدود است   

ابزار لونار کراش (LunarCrush) برای بررسی سیگنال‌های اجتماعی

این ابزار پلتفرم‌های مربوط به رسانه‌های اجتماعی را تجزیه و تحلیل می‌کند تا احساسات میلیون‌ها سرمایه‌گذار و تریدر ارزهای دیحیتال را در زمان واقعی تحت نظارت خود قرار دهد.

در حالی که ممکن است به هنگام پیمایش در حساب‌های اجتماعی بازار ارزهای دیجیتال نویز زیادی به وجود آید، این ابزار می‌تواند به جداسازی سیگنال‌ها از نویزهای اضافی کمک کند.  اصلی‌ترین سیگنال‌هایی که می‌توان با کمک این ابزار بررسی کرد عبارت هستند:

 • سیگنال مربوط به حجم عملکردهای اجتماعی بازار ارزهای دیجیتال
 • سیگنال مربوط به تعاملات اجتماعی فعال در بازار رمز ارزها
 • سیگنال مربوط به میزان سلطه اجتماعی بازار ارزهای دیجیتال

با ابزار ترید بیشتری آشنا شوید تا بیشتر سود کنید

این ابزارهای ترید ارزهای دیجیتال می‌توانند به شما کمک کنند تا در مورد ارزهای دیجیتال خاص اطلاعات بیشتری کسب کنید و فرصت‌های معاملاتی هیجان‌انگیزی را به کمک همین ابزارها شناسایی خواهید کرد.

مهم‌تر از این مسائل، این ابزارها به شما کمک می‌کنند دانش خود را در مورد بازار ارزهای دیجیتال توسعه دهید. ناگفته نماند با انتخاب بهترین ابزارهای ترید می‌توانید عملکرد خود را در بازار ارزهای دیجیتال بهبود بخشید و به یک تریدر باهوش در بازار رمز ارزها تبدیل شوید.

هر چه راهنمایی‌های بیشتری در مورد ابزارهای معاملاتی کسب کنید، به اطلاعات جامع‌تری در مورد سوددهی و بازدهی بازار ارزهای دیجیتال دست می‌یابید.

در نهایت بدون توجه به مبتدی یا حرفه‌ای بودن خود، بهتر است برای یادگیری جامع شرایط ویژه بازار ارزهای دیجیتال و بهبود و توسعه مهارت‌های خود در بازار رمز ارزها، از بهترین ابزارهای ترید استفاده کنید.

طبق آمار به دست آمده، کوین تری یکی از بهترین ابزارهای ترید ارزهای دیجیتال است که در کسب سود بیشتر به شما کمک می‌کند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا