اخبار آلت کوین

نهنگی ، معادل 20 میلیون دلار ریپل(XRP) را از صرافی به کیف پول انتقال داد

به رغم اینکه میزان معاملات در بازار ارز دیجیتال به دنبال اصلاح 10 درصدی روبه کاهش است ،اما برخی از نهنگ ها تصمیم به جابه جایی دارایی های ریپل خود از صرافی های مختلف، گرفته اند. این اقدامات می تواند به عنوان یک سیگنال خوب برای هولدرهای ریپل تلقی گردد.

مجموعه ای از تراکنش های مشابه

بر اساس داده‌های بلاک چین، این کیف پول ناشناس حدودا معادل۲۰ میلیون دلار رمزارز ریپل را از صرافی Bitstamp به کیف پول نامشخصی انتقال داده است. سرآغاز این رمزارزها فعلا مشخص نیست.

این کیف پولی که تقریباً 20 میلیون از این رمزارز دریافت کرده است، هم اکنون در مجموع 51 میلیون ریپل هولد می کند. پیش از این ، این کیف پول به همان میزان رمزارز به صرافی Bitstamp منتقل کرد، اما آن را به صورت دو تراکنش به ارزش 10 میلیون رمزارز تقسیم کرد.

به نظر می رسد این کیف پول ناشناس وجوه بسیار بالایی را به صرافی منتقل می کند و سپس تقریباً همان میزان از وجوه را برمیگرداند. برخی از کاربران معتقدند که این نوع کیف پول ها به صورت مجموعه ای ناشناس فعالیت می کنند که غیر مجاز تلقی می گردد.

در راستای سخنان مرتبط با این رمزارز (ریپل)، گفتنی است که این کیف پول به طور رسمی با صرافی Bitstamp در ارتباط است و در راستای تامین نقدینگی ویا به عنوان کیف پول سرد صرافی استفاده می‌شود. اما ، تمام کیف پول های متعلق به صرافی های دیجیتال باید نام گذاری شوند.

عملکرد XRP به دنبال افت بازار ارز دیجیتال

در مقایسه با سایر رقبا، ارزش XRP به واسطه پیروی از روند کلی بازار ، 10٪ کاهش یافت و امروز تقریباً 2٪ بازیابی شده است. بدشانسی هولدرهای ریپل به دنبال افت بازار شدت گرفت زیرا قیمت ریپل به زیر روند دو ماهه خود در سطح 1 دلاری کاهش یافته است. در لحظه انتشار این خبر، XRP در قیمت 0.95 دلار معامله می شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا