اخبار ارز دیجیتال

آمریکا: میزان ارزهای دیجیتال خود را اگر بالای ۱۰,۰۰۰ دلار است گزارش کنید!

به گزارش کوین دسک، FinCEN در شب سال نوی میلادی و تنها سه هفته قبل از تغییر وزیر خزانه‌داری، قصد خود را برای اصلاح مقررات بانک‌ها و حساب‌های مالی خارجی (FBAR) که ذیل قانون رازداری اطلاعات بانکی (BSA) است اعلام کرد.در اطلاعیهٔ مختصری که در روز پنج‌شنبه منتشر شد آمده است:

FinCEN قصد دارد پیشنهادی برای اصلاح مقررات اجرای قانون رازداری بانکی در مورد گزارش‌های حساب‌های مالی خارجی ارائه دهد تا دارایی‌های مجازی را به‌عنوان حساب‌های قابل‌گزارش لحاظ کند.

در این اطلاعیه، زمان‌بندی مشخصی برای زمان انتشار یا اجرای این طرح جدید ارائه نشده است.

به نظر می‌رسد با این تغییر، قوانین FBAR همان گونه که بر پول نقد اعمال می‌شود، برای دارایی‌های دیجیتالی که شهروندان آمریکایی در خارج از این کشور نگهداری می‌کنند هم اعمال شود. این موضوع می‌تواند بیشترین تأثیر را بر کاربران صرافی‌ها ارز دیجیتال بیت استمپ و بیتفینکس داشته باشد.

در حال حاضر، مقررات FBAR بر افرادی که مجموعاً بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار دارایی، از جمله ارزهای فیات، در حساب‌های مالی خارجی دارند اعمال می‌شود. مقررات فعلی، ارزهای مجازی را به‌عنوان یک حساب قابل‌گزارش در حیطهٔ مقررات FBAR لحاظ نمی‌کند، اما این اصلاحیه به این معافیت پایان خواهد داد.

طبق اطلاعات وب‌سایت سرویس درآمد داخلی (IRS)، گزارش‌های FBAR باید شامل نام حساب، شماره حساب، نام و آدرس بانک خارجی، نوع حساب و حداکثر مبلغ نگهداری‌شده در حساب در طول سال باشد.

به‌گفتهٔ این وب‌سایت، افرادی که موفق به تشکیل این پرونده و گزارش اطلاعات نشوند، با مجازات‌های مختلفی از جمله جریمهٔ مالی روبه‌رو خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا