اخبار بیت کوین

جدیدترین قسمت ساوت پارک، تنها آینده احتمالی «بیت کوین» را به سخره می گیرد

ساوت پارک(South Park) معمولاً وقتی صحبت از هجو در فرهنگ پاپ به میان می‌آید، چیزی را از دست نمی‌دهد و قسمت دیشب تفاوتی نداشت زیرا این سریال بیت کوین را هدف گرفت .

یک کارمند متل در استن مارش(Stan Marsh) در این قسمت اعلام می‌کند: “این آینده است، همه ما تصمیم گرفته‌ایم که بانکداری متمرکز متقلب است، بنابراین بیشتر به طرح‌های پانزی شبانه‌روزی اعتماد داریم”. روی پیشخوان پذیرایی متل، تابلویی قرار دارد که روی آن نوشته شده است: «فقط بیت کوین».

اپیزود دیشب “پس از کووید” نام دارد و تقریباً چهل سال بعد از آن می گذرد. این بیماری همه گیر در نهایت در آستانه ناپدید شدن است و مردم برای کالاها و خدمات با کارت های پلاستیکی بیت کوین دارای کد QR پرداخت می کنند.

لیتل از تلاقی طنز سازندگان نمایش، تری پارکر و مت استون فرار می کند، اما کارتون، که اکنون در بیست و چهارمین فصل خود قرار دارد، در جذب کریپتو کند بوده است.

با این حال، دنیای ارزهای دیجیتال به سرعت صحنه‌های خاصی از مجموعه تلویزیونی محبوب را تصاحب کرده است.

کریپتو، پارک جنوبی و فرهنگ عامه

برای مثال، اپیزود «مارگاریتاویل» ساوت پارک در سال 2009، یکی از پرطرفدارترین دیالوگ های تمام دوران را به وجود آورد.

در طول رکود مالی جهانی، رندی، پدر استن، او را به بانک می برد تا اهمیت پس انداز پول را به او بیاموزد. رندی به استن صد دلار برای سپرده گذاری می دهد. او می‌رود و آرام جلوی کارمند بانک می‌نشیند، او چند ضربه کلید می‌زند و می‌گوید: “می‌توانیم آن چک را در صندوق سرمایه‌گذاری بازار پول بگذاریم، سپس درآمد را دوباره در حساب‌های ارزی با سود مرکب سرمایه‌گذاری می‌کنیم و… پول از دست رفت. ”

فیلم‌های این صحنه بعداً برای یک جعل رمزارز در پارک جنوبی که چندین بیننده در ابتدا تصور می‌کردند واقعی است، مجدداً پخش شد .

در فیلم جعلی ، کایل به سمت اتاقی در SEC می‌رود و صدای پلیسی را می‌شنود که به افسر فولی می‌گوید که “قبل از اینکه FUD را رها کنیم، 10 برابر فروخته است!” سپس کایل شکایتی را در مورد مرغی در توییتر با افسران مطرح می‌کند، که توصیه او به «خرید در کف قیمت» باعث شده کایل پول زیادی از دست بدهد.

کریپتو امسال در فرهنگ پاپ بسیار قابل مشاهده شده است، زیرا ایلان ماسک، علاقه‌مند به Dogecoin، در SNL ظاهر شد، جیمی فالون و پست مالون(Post Malone) هر دو NFT‌های محبوب را با استفاده از MoonPay خریداری کردند و تد لاسو در آخرین فصل به بیت‌کوین اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا