اخبار صرافی ها

ورود صرافی رمزنگاری سنگاپوری به هند، در میان عدم قطعیت نظارتی!

علیرغم موضع غیرقابل پیش‌بینی هند در قبال مقررات ارزهای دیجیتال، صرافی ارز دیجیتال سنگاپور، کوین‌استور(Coinstore)، مبلغ ۲۰ میلیون دلار را برای راه‌اندازی سه دفتر جدید در شهرهای بنگلور، دهلی و بمبئی هند اختصاص داده است.

Coinstore اعلام کرد که پلتفرم وب و اپلیکیشن خود را در هند، برای معاملات نقدی و فیوچرز راه‌اندازی می‌کند و راه جدیدی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، برای سرمایه‌گذاران هندی باز می‌کند. این پلتفرم قبل از اینکه به کاربران اجازه خرید و فروش بیش از 50 ارز دیجیتال را بدهد، تأیید “مشتری خود را بشناسید(Know Your Customer)” را اعمال میکند.

جنیفر لو(Jennifer Lu)، یکی از بنیانگذاران این صرافی، با اشاره به هدف Coinstore برای ساده کردن پذیرش و تجربه تجارت کریپتو گفت:

“ما واقعاً از راه‌اندازی برنامه خود در هند هیجان‌زده هستیم، با بیش از 20 درصد از کاربران فعال ما از هند، تصمیم گرفتیم عملیات محلی را برای پشتیبانی کامل از کاربران این کشور آغاز کنیم.”

با تمجید از طرح راه اندازی دفاتر در این کشور، Coinstore همچنین 100 افتتاحیه محلی فوری برای بخش پشتیبانی مشتری، بازاریابی و عملیات را اعلام کرده است. به گفته لو:

“صندوق 20 میلیون دلاری اختصاص داده شده برای توسعه هند، عمدتاً برای بازاریابی، استخدام استعدادها و توسعه محصولات و خدمات مرتبط با رمزنگاری برای بازار این کشور استفاده خواهد شد.”

پارلمان هند اعلام کرد که 26 لایحه جدید را در جلسه زمستانی ارائه خواهد کرد که شامل یک لایحه کریپتو است که هدف آن ممنوعیت ارزهای دیجیتال خصوصی و ایجاد یک ارز دیجیتال رسمی است.

در حالی که این لایحه هنوز معنای کلمه “خصوصی” را روشن نکرده است، این اعلامیه باعث ایجاد مرحله فروش وحشت موقت در صرافی ارز دیجیتال WazirX شد. در نتیجه فروش گسترده، قیمت بیت کوین (BTC) در این صرافی، 14.8 درصد در عرض دو ساعت کاهش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا