اخبار آلت کویناخبار ارز دیجیتال

رشد 71,651,844 درصدی شیبا اینو در 365 روز گذشته

شیبا اینو (SHIB) میم کوین الهام گرفته از دوج کوین ، در لحظه نگارش این خبر در قیمت 0.000045 معامله می شود. SHIB طی 365 روز گذشته ، 71,651,844 درصد افزایش یافته است. علاوه بر آن ، SHIB عملکرد قابل توجهی در پیروی از روند بازیابی دارایی های دیجیتال برتر بازار از جمله بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH)، به نمایش گذاشت.

این درحالی است که صرافی ارز دیجیتال کراکن (Kraken) مستقر در ایالات متحده ،از روز گذشته معاملات SHIB را در پلتفرم خود راه اندازی کرده است. SHIB در اواخر ماه اکتبر(اوایل ماه آبان) ،سقف تاریخی 0.000088 دلاری را به ثبت رساند. اخیرا این میم کوین برای ادامه روند صعودی خود با مشکل روبه رو شده بود اما مجددا روند آن روبه رشد شده است.

جردن مک کری(Jordan McCreery)، هم بنیانگذار شرکت Ingrained Media در زمینه شیبا اینو عنوان کرد:

“من معتقدم شیبا اینو پتانسیل این را دارد که تا قیمت 0.01 دلار و یا بیشتر رشد کند.”

با افزایش قیمت SHIB به بالای خط روند بالایی الگوی پرچم ، حجم معاملات روزانه رشد کرد. بدین ترتیب ، درحال حاضر بالغ بر یک میلیون سرمایه گذار ، شیبا اینو دارند. این نقطه عطف، توسعه دهندگان SHIB را وادار می کند که شرایط لازم را برای رشد بیشتر شیبا اینو مهیا سازند. پیشرفت شبکه شیبا اینو می تواند از طریق حرکت به سمت صنعت گیمینگ و متاورس صورت گیرد.

از سوی دیگر ، بنا بر اعلام Don Guo، مدیرعامل شرکت فناوری مالی Broctagon، ، امکان رسیدن شیبا اینو به قیمت 1 دلاری ،غیرممکن است. SHIB در راستای 1 دلاری شدن ، ملزم به افزایش ارزش بازاری خود به یک کوادریلیون دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا