اخبار آلت کویناخبار ارز دیجیتال

ریپل رویکرد جدید خود را برای مقررات کریپتو اعلام کرد

آمریکا قطب قانون‌گذاری دنیا در حوزه ارزهای دیجیتال است و خوب یا بد، در زمینه‌ انطباق قانون با این حوزه، پیش‌رو به‌شمار می‌رود. قوانین کنترل ارزهای دیجیتال در آمریکا در هر ایالت متفاوت است و مقامات فدرال هم نگاه‌ متفاوتی به این مقوله دارند. برای مثال، شبکه اجرایی جرایم مالی آمریکا که وظیفه تجزیه‌وتحلیل تراکنش‌ها را برای بررسی جرایم مالی بر عهده دارد، ارزهای دیجیتال را ارزی قانونی نمی‌داند. با این حال، از سال ۲۰۱۳ تاکنون صرافی‌های ارز دیجیتال را به‌عنوان اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات و توکن‌ها را به‌عنوان شاخه‌ای از دارایی‌ها می‌شناسد. ریپل(Ripple) یک چارچوب کاملاً جدید را به طور هدفمند برای مقررات ارزهای دیجیتال معرفی خواهد کرد. به‌عنوان “رویکرد واقعی برای تنظیم ارزهای دیجیتال” برای ایجاد سلامت در فعالیت‌های مرتبط با رمزارزهای امروزی شناخته می‌شود.

همچنین، طبق این گزارش، این یک رویکرد جایگزین است که اقدامات عمل‌محور را در برابر قابلیت‌های قوی دارایی‌های رمزنگاری شده و دیجیتال تضمین می‌کند. ریپل به دنبال ارائه این رویکرد نظارتی به شیوه ای عملی تر و واقعی تر است.

علاوه بر این، این شرکت قویاً معتقد است که بهترین خط مشی عمومی را می توان به معنای واقعی کلمه از طریق همکاری عمومی و خصوصی، تطبیق چارچوب های نظارتی موجود و حمایت از سندباکس های نوآوری کریپتو شناخت. به طور طبیعی، طبق گفته ریپل، همه اینها اولویت های اصلی هستند که باید برای سیاست گذاری به خوبی تشویق شوند.

علاوه بر این، آنها همچنین فکر می کنند که اطمینان از هر یک از پیشنهادات فوق، وضوح نظارتی را برای حفظ حمایت از مصرف کننده و سرمایه گذار در آمریکا تقویت می کند.

براد گارلینگ هاوس(Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، در توضیح این موضوع اظهار داشت:

“ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین به چارچوب‌های نظارتی و مجوزدهی شفافی نیاز دارند که برای رسیدگی و رفع چالش‌های خاص صنعت ما طراحی شده‌اند. تمام اقدامات پیشنهادی مورد بحث در این چارچوب با هدف ارائه شفافیت قانونی به صنعت، بازارها و مصرف‌کنندگان است.”

برای ارائه هم افزایی بیشتر و بیشتر، ریپل گفت که آنها آماده استقبال از هر فرصتی برای به اشتراک گذاشتن تخصص هستند. هدف آنها این است که این کار را با خدمت به عنوان منبعی برای اطلاع رسانی و آموزش سیاست های عمومی در حال ظهور، نسبت به ارزهای دیجیتال انجام دهند. هرگز نگو هرگز! ریپل علی رغم دعوی جاری SEC، بسیار شگفت انگیز بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا