اخبار ارز دیجیتال

لاوینیا آزبورن: NFT می تواند راه خوبی برای کشاندن زنان به سمت رمزارز باشد

به گفته لاوینیا آزبورن(Lavinia Osbourne) ، بنیانگذار و میزبان Women in Blockchain Talks ، زنانی که به دنبال راهی برای ورود به فضای تحت سلطه مردان مانند رمزارز و بلاکچین هستند ، ممکن است با NFT جذب شوند.
اگرچه کرونا، مردم بسیاری از کشورها را با مشکلات مالی روبرو کرده است – خواه با از دست دادن شغل خود ، ناتوانی در مراجعه فیزیکی به بانک ها و یا نگرانی های دیگر – اما آزبورن به کوین تلگراف گفت که این رویداد ممکن است بسیاری از مردم را به سوی رمزارز کشیده باشد. برای حرکت از سایر مشاغل، او گفت که افزایش اخیر و پوشش رسانه ای NFT ، رمزارز را برای بسیاری از افراد در هنرها و دیگر زمینه های خلاقانه “مرتبط تر” کرده است.

اگرچه آزبورن به احتمال زیاد به مردان و زنان با هر رده اقتصادی اشاره می کرد اما به نظر می رسد سخن او با محبوبیت یک پروژه NFT که اخیراً توسط میلا کونیس(Mila Kunis) ،بازیگر هالیوود، مرتبط شود. این بازیگر زن گفت که در طول پاندمی کرونا به ارزهای دیجیتال علاقه مند شد و خاطرنشان کرد که این منطقه “بسیار مردانه” است. او بعداً پیشگام پروژه NFT Stoner Cats بود که شامل نام های برجسته ای از هالیوود و فضای رمزارزی ، از جمله ویتالیک بوترین ، بنیانگذار اتریوم بود-این پروژه در اوایل این هفته 10420 عددNFT در کمتر از 35 دقیقه فروخت و اولین قسمت خود را چند روز بعد پخش کرد.

آزبورن می گوید اگرچه NFT ها یکی از راه های ورود به بازار هستند ، اما هنوز مشکل عدم حضور کم زنان در شرکت های رمزارزی و بلاکچین وجود دارد. طبق گفته بنیانگذار Women in Blockchain Talks ، زنان تقریباً 34 درصد از کسانی را که در صنعت فناوری کار می کنند ، تشکیل می دهند ، اما تنها 12 درصد از زنان در بلاکچین فعالیت می کنند.

به عنوان بخشی از این اهداف ، آزبورن و دیگران در تلاش هستند تا 50000 زن را تا سال 2023 (1402)وارد بلاکچین کنند. این کمپین زنان را تشویق می کند که ثبت نام کرده و در مورد مزایای ورود به این فضا از نظر مالی و شخصی اطلاعات بیشتری کسب کنند.
کریستینا کورنر(Kristina Cornèr) ، سردبیر کوین تلگراف ، در دومین سالگرد گفتگوهای زنان در بلاکچین در ماه سپتامبر( شهریور) با آزبورن صحبت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا