تحلیل قیمت الت کوین ها

تحلیل لایت کوین (LTC)…ورود به منطقه خرسی!!!

قیمت لایت کوین طی هفته گذشته 26 درصد کاهش یافته است. با این حال ، در زمان نوشتن این مطلب ، آلت کوین ها درحال بازیابی قیمت و کاهش ضرر های ایجاد شده هستند. درتایم فریم های گذشته ، لایت کوین درحال حرکت در رنج قیمت محدودی است و ممکن است معامله گران را مجبور به انتظار بیشتر کند تا این رمزارز بتواند رنج قیمتی خود را به 300 دلار برساند.

در زمان نوشتن این مطلب ، لایت کوین پس از 5 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته ، با قیمت 227 دلار معامله می شود. این رمزارز با حجم بازار بالغ بر 15 میلیارد دلار در رده دهم بازار رمزنگاری قرار دارد.

لایت کوین

نمودارتایم فریم 4 ساعته لایت کوین

 

لایت کوین امروز در یک رنج قیمتی محدود حرکت کرده است و ممکن است به زودی طی 12 ساعت آینده وارد بازار خرسی(نزولی) شود و منجر به دشوارشدن روند بازیابی قیمت خواهد شد. در چنین سناریویی ، سطوح حمایتی نقش بسیار مهمی ایفا خواهند کرد. سطح 226 دلاری یک حمایت فوری زیر قیمت کنونی است. اگر در 12 ساعت آینده این سطح شکسته شود ، ممکن است قیمت این رمزارز افت بیشتری را تجربه کند.

اگر سطح 226 دلار به سطح مقاومتی تبدیل شود ،احتمالا لایت کوین به سطح قیمتی 196 دلار کاهش یابد. در چنین سناریویی ، معامله گران می توانند در حدود سطح حمایتی دوم سود کسب کنند.

در زمان نوشتن این مطلب ، اندیکاتور های تکنیکال بسیار نزولی هستند. اندیکاتور MACD تحت یک کراس نزولی قرار گرفته است و خط MACD آنقدر به خط سیگنال نزدیک نیست که بتواند روند بازیابی قیمتی را شروع کند. اندیکاتور RSI همچنین به منطقه خنثی نزدیکتر است و از منطقه فروش بیش از حد فاصله دارد. با این وجود ، حضور خریداران این ارز خیلی قدرتمند دیده نشد.

سطوح مهم قابل توجه

 

سطح ورود: 224 دلار

حد ضرر: 198 دلار

حد سود: 254 دلار

نسبت سود به زیان(Risk/Reward): 0.84

 

اگر حمایت فوری در ساعات آینده شکسته شود ، ممکن است قیمت لایت کوین شاهد روند اصلاح قیمت دیگری باشد. در چنین سناریویی ، این رمزارز ممکن است در 24 ساعت آینده به رنج قیمتی 196 الی 200 دلار برسد و معامله گران می توانند با قرارگیری در پوزیشن شورت (Short) از این مزیت استفاده کنند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا