اخبار آلت کوینامریکاتحلیل و بررسی

مورگان استنلی می گوید: افزایش نرخ بهره باعث تضعیف بازار ارزهای دیجیتال می شود.

بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌های اخیر فشار فروش را تجربه کرده است و ارزش کل بازار دوباره به زیر ۲ تریلیون دلار رسیده است.

سختگیری بیش از حد بانک مرکزی بر بازار ارزهای دیجیتال فشار وارد می کند.

 

تحلیلگران شرکت مورگان استنلی بر این باورند که سیاست‌های آتی بانک‌ مرکزی آمریکا در ماه‌های آینده بر بازار ارزهای دیجیتال فشار خواهد آورد.

به گفته تحلیلگران در یادداشت تحقیقاتی اخیر، بازار کریپتو در دو سال گذشته از نرخ های بهره پایین، گسترش ترازنامه بانک مرکزی و محرک های دولتی سود برده است.

با این حال، محققان به رهبری شینا شاه گفتند که بازارهای رمزنگاری اهرمی اکنون در حال تضعیف هستند زیرا فدرال رزرو ایالات متحده و سایر بانک های مرکزی در سراسر جهان رشد ترازنامه خود را کاهش می دهند.

بانک های آمریکایی نیز در حال آماده سازی افزایش نرخ بهره در ماه های آینده هستند. انتظار می رود فدرال رزرو آمریکا تا قبل از پایان سال، در چهار سری افزایش نرخ بهره را اعمال کند.

 

شرکت مورگان استنلی رمز ارز

تحلیلگران شرکت مورگان استنلی بر این باورند که این سیاست های چند ماه آینده بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. تحلیلگران افزودند که احساسات و هیجانات سرمایه‌گذاران خرده‌فروش در رسانه‌های اجتماعی کمتر می شود.

روند نزولی ادامه دار در بازار نیز به واکنش فعلی رسانه های اجتماعی کمک کرده است.

بازار ارزهای دیجیتال در هفته های اخیر ضعیف عمل کرده است. بیت کوین در دو ماه گذشته بیش از 30 درصد از ارزش خود را از دست داده است. در زمان انتشار، بیت کوین بالاتر از سطح 42 هزار دلار معامله می شود که از بالاترین رکورد تاریخ 69 هزار دلاری که در نوامبر به دست آورده بود، کاهش یافته است.
مورگان استنلی دارای GBTC است

شرکت مورگان استنلی علیرغم تجزیه و تحلیل اخیر خود از بیت کوین، بیت کوین را به طور غیرمستقیم از طریق Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) نگهداری می کند. در تشکیل پرونده SEC در ماه ژوئیه، این بانک فاش کرد که 28000 سهم از GBTC را خریداری کرده است.

این سرمایه گذاری در زمانی انجام شد که بیت کوین حدود 30 هزار دلار از ارزش خود را ار دست داده بود. تا 24 نوامبر، مورگان استنلی دارای 6626381 سهم از GBTC (به ارزش 303 میلیون دلار در آن زمان) بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا