اخبار اتریوم

اتریوم به سرویس پاداش‌دهی توییتر اضافه می‌شود

به نظر می‌رسد توییتر در حال اضافه کردن قابلیت پاداش‌دهی به وسیله اتریوم باشد. یک هکر معروف توانسته است این قابلیت را قبل از معرفی رسمی شناسایی کند و آدرس اتریوم خود را به روش‌های پرداخت انعام در توییتر اضافه کند.

به نقل از دی‌کریپت، جک دورسی مدیرعامل توییتر از افرادی است که تمام توجه خود در حوزه رمز ارزها را روی بیت کوین متمرکز کرده است. در حالیکه او روز گذشته از سمت خود کناره‌گیری کرد، هکری توانسته است از یک قابلیت توییتر که فعلا به صورت عمومی در دسترس قرار نگرفته است پرده بردارد. این هکر توانسته است آدرس اتریوم خود را به سیستم پاداش‌دهی توییتر اضافه کند.

این هکر به اسم جین وونگ، به خاطر مهارتش در دستکاری کد برنامه‌هایی نظیر اینستاگرام و اسپاتیفای برای یافتن ویژگی‌های جدیدی که هنوز از جانب شرکت‌ها معرفی نشده‌اند، معروف شده است.

در مورد توییتر، وونگ توانسته است بخشی از برنامه توییتر را تغییر دهد که این برنامه به کاربران امکان پرداخت انعام‌هایی به صورت بیت کوین یا ارز فیات را فراهم می‌کند. البته این گزینه‌های پرداخت در حال حاضر شامل اتریوم نیستند، اما وونگ روشی یافته است تا طبق اسکرین‌شات زیر، اتریوم را نیز به این بخش اضافه کند.

اضافه شدن اتریوم به سیستم پاداش‌دهی توییتر

وونگ در این خصوص گفته است:

این ویژگی حداقل از ماه سپتامبر وجود داشته است. اما به نظرم به طور عمومی در دسترس نبوده است. من جادوی خودم را به کار گرفتم تا آدرس اتریوم را به بخش انعام‌ها اضافه کنم. من تغییراتی در برنامه توییتر ایجاد کرده‌ام.

ویژگی پرداخت انعام در توییتر محدود به کاربران نسخه iOS بوده است، هرچند که توییتر در صدد ارائه آن به کاربران اندروید هست و فعلا این قابلیت در مرحله آزمایشی قرار دارد. مشخص نیست که چه زمانی توییتر به صورت رسمی گزینه ارائه انعام اتریوم را عرضه خواهد کرد. هرچند هکرهای ماهر توانسته‌اند اقدامات وونگ را دنبال کنند و خودشان این گزینه را اضافه کنند.

توییتر در پاسخ به این اقدام وونگ به دی‌کریپت گفت این شرکت به بررسی این موضوع می‌پردازد و بعدا به آن پاسخ خواهد داد.

در این بین، کاربران کریپتو در توییتر از توییت وونگ استفاده کرده و پیش‌بینی کرده‌اند که خروج جک دورسی از توییتر، اقدامات مرتبط با اتریوم این شرکت را سرعت خواهد بخشید.

جین وونگ گفته است نمی‌داند که آیا دورسی در خصوص فعالیت توسعه‌دهندگان بر روی ویژگی‌های مرتبط با اتریوم این پلتفرم، اظهارنظر کرده است یا خیر. اما وی افزود:

به نظرم پس از خروج جک دورسی، توییتر به اقدامات مرتبط با اتریوم، راحت‌تر چراغ سبز نشان می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا