تحلیل قیمت الت کوین ها

تحلیل تکنیکال ریپل (XRP)؛ یک شنبه 17 مرداد

ریپل (XRP) به تازگی سد مقاومتی طولانی مدت خود را شکسته و سقف بعدی قیمت را دوباره لمس کرده است. البته با توجه به اینکه ریپل نتوانسته است از مقاومت دوم عبور کند، به احتمال زیاد در این سطح ریجکت شده و یک پولبک دیگر را تجربه می کند.

قیمت ریپل (XRP) طی چهار روز در حدود 19 درصد افزایش یافت و در محدوده ای بالاتر از 0.785 دلار قرار گرفت. این روند صعودی منجر به شکست مقاومت 0.827 دلاری شد ولی قیمت نتوانست بالاتر از این سطح بسته شود. این روند با وجود سیگنال فروشی که در کندل قرمز شکل گرفته در نمودار 4 ساعته ارسال می شود، قابل تائید است.

این وضعیت تکنیکال پیش بینی می کند که اصلاح کندلی یک-تا-چهار انجام شود. با فرض این که این روند اصلاحی آغاز شود، ریپل به احتمال زیاد در حدود تراز 0.785 دلار یا 0.725 دلار به حمایت های اصلی خود می رسد.

احتمال می رود قبل از شروع یک روند صعودی جدید، کف قیمت در حدود تراز 0.688 دلار تشکیل شود. الگوی کف دوقلو می تواند بهترین نشانه از آغاز یک روند صعودی جدید باشد. در چنین شرایطی، به احتمال زیاد این رالی به عبور از سطوح 0.785 دلار و 0.827 دلار منجر می شود. اگر فشار خرید همچنان ادامه یابد، سطح 1 دلار هدف بعدی گاوها خواهد بود.

در مجموع، اگر قیمت ریپل سقف 1 دلار را تاچ کند، بیش از 45 درصد رشد از سطح قیمت 0.688 دلار را تجربه خواهد کرد.

صرف نظر از چشم انداز صعودی کلی بازار، اگر قیمت از سطح 0.688 دلار کاهش یابد، جدول حتماً تغییر می کند. این حرکت منجر به تشکیل یک کف قیمت پایین تر شده و احتمال تغییر روند به نفع خرس ها را بیشتر می کند. درصورت وقوع چنین حرکتی، ریپل ممکن است به سمت سطح فیبوناچی 50 درصد در تراز 0.647 دلار حرکت کند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا