اخبار آلت کوین

رقص برای دوج کوین رایگان در دیسکوی میلیون دوج

دیسکوی میلیون دوج دیروز راه اندازی شد و تاکنون هزاران نفر از سراسر دنیا به این مهمانی پیوسته اند. یک بازی واقعا امیدوار کننده طرفداران دوج برای دوج کوین و NFT دیروز راه اندازی شد.

بطور خلاصه:

برادر ناتنی جاستین ترودو ( Justin Trudeau ) همان کیل کمپر ( Kyle Kemper ) یکی از افراد اصلی این بازی است.

مهمانی ها اکنون ویدئو های خود را منتشر میکنند.

مردم از سراسر دنیا از دیروز وقتی که دیسکو میلیون دوج ( Million Doge Disco ) بصورت رسمی شروع بکار کرده ، برای دوج کوین مهمانی میگیرند.

یک بازی موبایل واقعا درآمدزا ،چیزی شبیه به مهمانی رقص و بازی پوکو من گو ( Pokemon Go ) ، مردم را تشویق میکند تا هنگام رقصیدن به همراه انیمه شیبا اینو ( Shiba Inu ) از خود فیلم بگیرند. برای بدست آوردن NFT دوج به اطراف شهر بروند. همچنین یک جایزه از استخر یک میلیون دوج کوین به ارزش هرکدام 250 هزار دلار.

انتظار میرود مهمانی ها بتوانند برای دیسکو NFT دوج یا Dogeagotchi از وبسایت دوج دیسکو ثبت نام کنند. دوجاگوتسی ( Dogeagotchis ) میتواند دوج کوین کسب کند. هر روز تعدادی دوج کوین تولید میکند و یا NFT های مخفی شده را در بازی پیدا میکند. مانند تاماگوتچی ( Tamagotchi ) ، دوجاگوتسی ( Dogeagotchi ) نیاز به مراقبت و توجه صاحب خود را دارد. از نظر تئوری مراقبت از سگها ، بیشتر از آن چیزی که آنها گرسنه مانده اند ارزش دارد.

دوج دیسکو ( The Doge Disco ) به همراه مکانیزم اثبات مهمانی ( POP ) آمده است ، چیزی که کاربران را مجبور میکند تا هنگام رقصیدن به همراه دوج هایشان از خود فیلم بگیرند تا بتوانند از اعضای این جامعه ، دوج کوین کسب کنند.

در یک پیچ و تاب عجیب و غریب ، برادر ناتنی نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ( Justin Trudeau ) یکی از افراد این پروژه است . کیل کمپر( Kyle Kemper ) ، بنیان گذار کیف پول ارز دیجیتال کلید سوویسی ( Kyle Kemper ) است. وی برای اولین بار از رویداد میلیون دوج دیسکو در کنفرانس بیت کوین میامی رونمایی کرد.

چگونه دوج به اینجا رسید؟

دوج کوین در سال های 2020 و 2021 (1399 و 1400) زمانی که بیت کوین در روند صعودی بود ، خود نمایی کرد. این ارز در ابتدا توسط برنامه نویسان نرم افزاری بیلی مارکوس ( Billy Markus ) و جکسون پالمر ( Jackson Palmer ) برای مسخره کردن شوق ناشی از ظهور آلت کوین ها ایجاد شد.

سال گذشته یکی از افراد محبوب و مشهور توییتر قیمت ان را پامپ کرد . تنها یک توییت از بنیان گذار کمپانی تسلا آقای ایلان ماسک ( Elon Musk ) باعث شد تا قیمت دوج کوین 40 درصد درنیم ساعت افزایش یابد.

ایلان ماسک ( Elon Musk ) متعهد شد تا به تیم فعلی دوج کمک کند. تا هدف خود را برای به عرصه آوردن ارزی به جهان به عنوان گزینه پرداخت سبز و مناسب تحقق بخشد. همکار میلیاردر و صاحب دالاس ماوریکس ( Dallas Mavericks ) آقای مارک کوبان ( Mark Cuban ) نیز به شدت از این ارز حمایت میکند. وی اذعان داشت در سال جاری میلادی کمپانی ماوریکس دوج کوین را برای پرداخت از طریق Bitpay قبول میکند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا