اخبار بیت کوین

دیوید گوگستین: قیمت بیت کوین به 80 هزار دلار می رسد!

دیوید گوگستین(David Gokhstein)، مدیر عامل پروتکل PAC، دیدگاه های خود را در مورد آخرین وضعیت بیت کوین در توئیتر به اشتراک گذاشت.

به طور خاص، گوگستین اصلاح فعلی در بازار را برای ادامه روند افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده پرچمدار، بیت کوین، “فوق العاده ضروری” خواند. به عقیده او، گام بعدی در قیمت بیت کوین احتمالاً 80 هزار دلار خواهد بود.

توجه داشته باشید که، در زمان انتشار این خبر، بیت کوین 7.5 درصد کاهش دارد و در حال حاضر زیر 32,000 دلار است. این کاهش قیمت بیت کوین، در بحبوحه انتشار آماری توسط وزارت کار ایالات متحده(U.S. Department of Labor) در مورد افزایش شدید قیمت ها در ایالات متحده در ماه ژوئن(خرداد) رخ داده است.

معلوم شد که شاخص کلیدی قیمت مصرف کننده با 0.9 درصد جهش نسبت به ماه ژوئن(خرداد)، به 5.4 درصد رسیده است که یک رکورد در افزایش بود و آخرین بار فقط در سال 1981(1360) مشاهده شد.

کاهش قیمت بیت کوین نشان می دهد که این ارز رمزنگاری شده که تعداد زیادی از سرمایه گذاران سازمانی در آن سرمایه گذاری کردند، اغلب توسط آنها به عنوان یک دارایی پر ریسک تلقی می شود.

با این وجود، گوگستین یکی از حامیان سرسخت بیت کوین است و بارها از آن دفاع کرده است. وی معتقد است که بیت کوین می خواهد اقتصاد جهان را کاملتر کند. به عقیده او، بیت کوین گزینه ای برای پس انداز است.

گوگستین همچنین انتقادات شدیدی نسبت به بانک ها داشته است. اخیراً در توئیت خود، او گفت که بانک ها خودشان ارز رمزنگاری را خریداری می کنند، در حالی که مصرف کنندگان عادی را از انجام چنین کاری منع می کنند.

دیوید گوگستین همچنین بارها به پیروان خود پیشنهاد کرده است که از لایت کوین (LTC) و دیجی بایت (DGB) به عنوان وسیله ای برای پرداخت سریع استفاده کنند. این سرمایه دار باتجربه، بارها ریپل (XRP) را تحسین کرده و گفته است که کسانی که این ارز رمزنگاری شده را نقد می کنند، روزی خود از آن استفاده خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا