اخبار آلت کوین

یک فریاد ساده ایلان ماسک، پامپ 800 درصدی “ددی دوج” را به همراه داشت!

در این ماه به لطف صدای اینفلوئنسر مشهور دنیای رمزنگاری، شاهد حرکات قیمتی شدید چندین میم کوین در بازار بودیم. انتشار ویدئویی که ایلان ماسک، مالک کمپانی تسلا، را نشان می دهد که پیش از سوار شدن به اتومبیل خود فریاد می زند ددی دوج “Daddy Doge” ، منجر به پامپ 798.5 درصدی یک میم کوین جدید شد.

اوایل این هفته، پس از برگزاری اولین جلسه دادگاه پرونده ای در رابطه با خرید 2.6 میلیارد دلاری سولار سیتی (SolarCity) توسط تسلا، یک نفر از میان جمعیت فریاد کشید:

“ایلان، روز اول چطور بود؟”

ماسک در حالیکه سوار خودروی پارک شده کنار خیابان می شد به این طرفدار پاسخ داد: ددی دوج” Daddy Doge”. ظاهراً همین فریاد کافی بود تا قیمت این میم کوین به یک باره جهش پیدا کند.

گفتنی است که توکن Daddy Doge (DADDYDOGE) با الهام از میم کوین مشهور یعنی دوج کوین (DOGE) ساخته شده است که شهرت خود را در اصل مدیون این اینفلوئنسر مشهور رمزنگاری است. تازه ترین عضو خانواده سگ ها بر بستر زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه اندازی شده و پس از تبلیغ آن توسط ماسک، به سرعت ترند شد. طبق اعلام CoinGecko، این توکن قبل از فریاد ماسک در معاملات حاشیه ای و حجم بسیار کم معامله می شد.

در همین حال، یک ویدیو از زاویه ای دیگر در توییتر وایرال شده است که در آن ماسک فریاد می زند “Daddy Doge to Mars!”.

در حالی که رئیس خانواده در حال حاضر شاهد اصلاحی 27 درصدی می باشد ولی نرخ رشد آن هنوز 798.5٪ جهش را نشان می دهد. ناگفته نماند، تراکنش های ددی دوج 9 درصد مالیات را شامل می شود که 3٪ آن بین دارندگان توزیع می شود ، 3٪ به نقدینگی آن در PancakeSwap افزوده می شود و 3٪ دیگر به کیف پول بازاریابی آن تعلق می گیرد.

فضای رمزنگاری در ماه جولای به فضایی به شدت بی رحم و رقابتی تبدیل شده است چرا که گروه هکری انونیموس (Anonymous) برای برای مبارزه با ماسک و چین، میم کوین مخصوص خود را با نام ANON INU راه اندازی کرده است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا