اخبار اتریوم

نهنگ ها ۱ میلیون دلار اتریوم را جابجا کردند

درحالیکه سود باز قرارداد های آتی آن به ۸ میلیون دلار می رسد

بر اساس اعلام Whale Alert، نهنگ های رمزارزی در ده معامله بیش از ۱ میلیارد دلار اتریوم انتقال داده اند. این در حالی اتفاق افتاده است که اتریوم در حال حاضر بالاتر از سطح ۳۱۰۰ دلار ثابت شده است. با توجه به داده های تحلیلی اخیر، به نظر می رسد افزایش سود باز معاملات آتی اتریوم، روند صعودی آن را تأیید می کند.

سود باز مبادلات اتریوم به ۸ میلیارد دلار می رسد

نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط آژانس اطلاعاتی IntoTheBlock نشان می دهد که سود باز برای قراردادهای آتی مبتنی بر اتریوم برای اولین بار از ماه می (اردیبهشت) به سطح ۸ میلیارد دلار رسیده است.

این معیار ارزش قراردادهای باز اتریوم را به دلار نشان می دهد. قیمت اتریوم که همراه با ارزش سود باز این قرارداد ها در حال افزایش است به احتمال زیاد روند صعودی دومین رمزارز بزرگ بازار را تأیید می کند.

نهنگ ها در حالی ۱/۴ میلیارد دلار اتریوم جابجا می کنند که اتر با قیمت ۳۱۵۰ دلار معامله می شود
در ۲۴ ساعت گذشته، هولدر های مقادیر عظیم اتر دوازده معامله بزرگ با این کوین انجام داده اند. هر کدام به طور متوسط ۳۰،۰۰۰ اتریوم را جابجا کردند که مجموع ارزش آن از ۷۰ میلیون دلار تا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار آمریکا بود. این مبالغ به ۴۴۸،۰۰۰ اتریوم به ارزش ۱،۴۰۹،۰۸۹،۹۲۰ دلار تبدیل شد.

شوک عرضه اتریوم به بالاترین حد خود می رسد

ویلی وو (Willy Woo)، معامله گر و آنالیزور رمزارزی، نموداری را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد شوک عرضه اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است.

او می گوید که اتریوم احتمالاً در ماه می (اردیبهشت)، زمانی که به بالاترین حد خود رسید، بیش از حد گران شد. با این حال، او می گوید که قیمت آن در حال حاضر کمتر از آن چیزی است که باید باشد.

شوک عرضه اتریوم یکی از عوامل احتمالی است که به آن کمک می کند تا به بالای ۳۰۰۰ دلار برسد، زیرا نشان دهنده کاهش کلی عرضه اتریوم در صرافی ها پس از اضافه شدن هاردفورک لندن به آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا