اخبار ارز دیجیتال

معامله گر کریپتو توسط یک باند در هنگ کنگ ربوده شد

به گزارش رسانه های محلی، افسران اجرای قانون هنگ کنگ هفت نفر را که در ربودن یک معامله گر ارزهای دیجیتال نقش داشتند، دستگیر کردند.

به گفته مقامات، ممکن است در طول تحقیقات، افراد بیشتری در ارتباط با این جنایت دستگیر شوند.

آدم ربایی در 6 نوامبر(15آبان) اتفاق افتاد. پس از تلاش برای تبدیل دارایی های Tether (USDT) خود به دلار هنگ کنگ، یک مرد 39 ساله در یک ساختمان صنعتی که قرار بود با خریداران احتمالی ملاقات کند به طرز فجیعی مورد حمله قرار گرفت.

ربایندگان قربانی را با صندلی‌های فلزی و چکش مورد ضرب و شتم قرار دادند و او را مجبور کردند که دسترسی به دارایی‌های رمزنگاری خود را به آنها بدهد

سپس چشمان معامله گر را بستند و به دهکده ای دورافتاده منتقل کردند، جایی که مجبور شد آزار فیزیکی بیشتری را تحمل کند.

خانواده قربانی در 9 نوامبر(18آبان) گزارشی را به پلیس ارائه کردند و مقامات با موفقیت توانستند محل نگهداری او را مشخص کنند. آدم ربایان 30 میلیون دلار باج می خواستند.

مرد به اندازه کافی خوش شانس بود که از کلبه ای که در آن گروگان گرفته شده بود از طریق یک انبار فرار کرد، در حالی که دو نگهبان موقتاً هوشیار نبودند.

این مرد پس از نجات توسط پلیس در حال حاضر در بیمارستان بستری است و به دلیل جراحات شدید بدنی تحت مداوا قرار دارد.

ماه گذشته، دو مرد در منطقه کالینینگراد روسیه، پس از ربودن یک سرمایه گذار 28 ساله رمزنگاری، اجبار او به انتقال رمز ارز خود، تزریق مواد مخدر به قربانی و پرتاب جسد تقریباً مرده به داخل جنگل، دستگیر شدند. این مرد توانست به هوش بیاید و سپس گزارش به پلیس را در نزدیکترین شهر ارائه کند.

در ماه جولای(تیر)، پلیس هنگ کنگ نیز یک حلقه بزرگ پولشویی را که برای انجام عملیات خود به استیبل کوین تتر متکی بود، تعطیل کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا