اخبار ارز دیجیتال

تاثیر فضای رمزارزی، بر اصلاحات پیشنهادی در قرارداد زیرساخت های ایالات متحده

با ارائه بیش از یک اصلاحیه در طرح زیرساختی ایالات متحده که می تواند در مورد رمزارزها تغییر ایجاد کند ، برخی از شرایط موجود در فضا برخلاف آنچه با حمایت کاخ سفید انجام می شود، هستند.
گروه مدافع حقوق دیجیتال Fight for the Future امروز گفت که از اصلاحیه ای که توسط سناتورهای مارک وارنر (Mark Warner)، راب پورتمن(Rob Portman) و کرستن سینما (Kyrsten Sinema) برای حل مسئله استفاده از رمزارز در لایحه زیرساخت های دو حزبی استفاده شده است ، حمایت نمی کند.

Fight for the Future می گوید: “اصل اولیه و اصلاحیه پورتمن-وارنر اساساً اشتباه درک می کنند که فناوری غیر متمرکز واقعا غیر متمرکز باشد. قانونی که نوشته شده است کاملاً غیرقابل اجرا است و بسیاری از افراد در این اکوسیستم را ملزم به تولید داده هایی می کند که هرگز به آن دسترسی ندارند و نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.”

روز چهارشنبه ، سناتور ران وایدن(Ron Wyden) ، سینتیا لومیس(Cynthia Lummis) و پت تومی(Pat Toomey) اصلاحیه ای را در لایحه زیرساختی HR 3684 ارائه کردند که در حال حاضر در مجلس سنا در حال بررسی است. این پیشنهاد از سوی تعدادی از قانونگذاران و چهره های حوزه رمزارز، از جمله سناتور راب پورتمن – جمهوری خواه اصلی در این لایحه – و همچنین 114 امضا کننده از حوزه رمزارز و بلاکچین ، از جمله جک دورسی(Jack Dorsey)، مدیرعامل توییتر، حمایت شد.

سناتورها در ابتدا این اصلاحیه را پیشنهاد کردند زیرا این لایحه پیشنهاد می کند قوانین سختگیرانه تری در مورد مشاغل مدیریت رمزارزها و نیازهای گزارشگری برای کارگزاران گسترش یابد و موظف است معاملات دارایی های دیجیتال به ارزش بیش از 10 هزار دلار به خدمات درآمد داخلی یا IRS گزارش شود.در حالی که اصلاحیه پیشنهادی توسط وایدن ، لومیس و تومی ممکن است تعریف لایحه را از یک کارگزار تغییر دهد و به بسیاری از کسانی که در حوزه رمزارزها هستند اجازه دهد از الزامات گزارش اضافی اجتناب کنند .

متمم وارنر ، پورتمن و سینما به استثنای جانت یلن- وزیر خزانه داری- از دولت بایدن حمایت کردند. با در نظر گرفتن زمان در دسترس برای تصویب طرح زیرساخت ها ، ظاهراً بسیاری در فضای رمزارز و برخی از قانونگذاران فشار می آورند تا اصلاحات وایدن ، لومیس و تومی به رای گذاشته شود.
رهبران صرافی های ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده از کاربران خواسته اند تا با نمایندگان خود تماس بگیرند. برایان بروکس ، مدیرعامل بایننس آمریکا قبل از استعفای امروز – پیام Fight to the Future را هدایت کرد و برایان آرمسترانگ(Brian Armstrong) ، مدیرعامل کوین بیس ، بیش از 743،000 دنبال کننده توییتر خود را ترغیب کرد تا از اصلاحیه وایدن ، لومیس و تومی حمایت کنند.

آرمسترانگ گفت: “این بحث در سنا آغاز شد زیرا دولت، صنعت رو به رشد رمزارز را به عنوان منبع درآمد مالیاتی می داند.ما موافقیم که همه باید مالیات خود را بپردازند. هیچ بحثی در این زمینه وجود ندارد. اما از بین بردن برخی از هیجان انگیزترین نوآوری ها در این روند غیرمنطقی است. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا