اخبار ارز دیجیتالصرافی ها

Crypto.com بازوی سرمایه گذاری کلان و حمایت از استارت آپ های وب 3

Crypto.com صرافی محبوب ارزهای دیجیتال، بودجه صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر خود را به 500 میلیون دلار افزایش داده است زیرا به دنبال اقدامات مشابه رقبای خود یعنی Binance، Coinbase و FTX است تا به استارتاپ ها در مرحله اولیه برای کمک به رشد اکوسیستم نوپا کمک کند.

گسترش صندوق Crypto.com کمتر از یک سال پس از آن رخ می دهد که این شرکت مستقر در سنگاپور از سرمایه اولیه 200 میلیون دلاری خود رونمایی کرد. این صندوق، بر خلاف بسیاری از رقبای خود، دارای LP نیست (به این معنی که به طور کامل از ترازنامه شرکت تامین مالی می شود.)

Crypto.com صندوق

در صندوق اولیه، که اندازه چک‌های فردی آن بالغ بر 10 میلیون دلار است، تاکنون برای حمایت از حدود 20 استارت‌آپ از جمله YGG SEA اقدام کرده است.

جان راسل که در این ماه به عنوان یک شریک عمومی به شرکت ملحق شد، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که Crypto.com به تمرکز بر حمایت از استارت آپ های در مراحل اولیه ادامه خواهد داد.

با این صندوق، Crypto.com به طور گسترده بر روی توسعه بازی، امور مالی غیرمتمرکز و استارت‌آپ‌هایی که در راه‌حل‌های زنجیره‌ای متقابل نوآوری می‌کنند تمرکز دارد. اما او هشدار داد که صنعت می تواند تغییر کند و گسترش یابد.

اطلاعیه روز سه‌شنبه همچنین نشان‌دهنده مشارکت فزاینده صرافی‌های ارزهای دیجیتال در rainmaker – and beneficiary اکوسیستمی است که صنعت در آن جریان دارد.

FTX که از بیش از 15 استارتاپ حمایت کرده است، همچنین مالک Alameda Research، یک شرکت سرمایه گذاری است که نزدیک به 100 استارت آپ وب 3 را پشتیبانی کرده است.

Crypto.com صندوق

Coinbase Ventures، صندوق سرمایه‌گذاری تنها صرافی ارز دیجیتال که به صورت عمومی معامله می‌شود و بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، نیز از پرکارترین سرمایه‌گذاران در فضای وب 3 هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا