تحلیل قیمت الت کوین ها

تحلیل تکنیکال کاردانو (ADA)؛ یکشنبه 3 مرداد

در طی چند روز گذشته ، کاردانو (ADA) از کف های قیمتی خود به خوبی بهبود یافته و 25 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. این نشانه خوبی برای گاو ها است اما در مقایسه با عملکرد سایر رمزارز های هم رده ، کاردانو کمی عقب افتاده است.
التبه کاردانو سال گذشته سودهای قابل توجهی را کسب کرد. از بسیاری از 10 رمزارز برتر بازار پیشی گرفت.
بنابراین، با عبور ADA از ناحیه مقاومتی اصلی ، قیمت یک روند بهبودی چشمگیری را که در ماه ها دیده نشده است، دنبال خواهد کرد.

همانطور که قبلا عنوان شد، در نمودار ADA ،یک الگوی کنج نزولی شکل گرفته است و قیمت روند قابل توجهی را برای خروج از این الگو دنبال کرده است.این کنج نزولی که با رنگ آبی روشن قابل ملاحظه است، بیش از دو ماه است که معتبر است و قیمت در آن حفظ شده است. در زمان نوشتن مقاله ، گاوها در تلاشند تا قیمت را بخش بالای این الگوی صعودی حفظ کنند.

اگر ADA بتواند در بالای مقاومت اصلی خود در سرتا سر 1.22 دلار تثبیت شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که کاردانو مسیر احتمالی در نمودار را دنبال کند.

اگر گاوها موفق به عبور این ناحیه مقاومتی اصلی شوند ، ADA باید از اندیکاتور میانگین متحرک 200 را عبور کرده و در بالای آ تثبیت شود. در شرایطی که خرس ها بتوانند برای مدت کوتاهی به بازار متسلط شوند ، انتظار می رود قیمت ADA مجدد به داخل الگوی کنج نزولی برگردد، اما این یک سناریوی نزولی کوتاه مدت است که احتمالاً کاردانو را به 1.15 دلار برمی گرداند. اگر این حمایت حفظ نشود ، انتظار میرود قیمت تا حمایت 1.09 دلاری کاهش یابد.

با نگاهی به شاخص RSI ، یک الگوی کنج شکل شکل گرفته است و شکسته شدن به هر سمت از این الگو می تواند روند بعدی قیمت را مشخص کند. تا زمانی که RSI بالاتر از میزان 50 حفظ شود ، رسیدن سقف های قیمت بالاتری قطعی خواهد بود.

طی چند روز گذشته ، اندیکاتور MACD در ناحیه گاوی خود سپری می کند. هیستوگرام MACD باید همراه با میانگین متحرک بالاتر از میزان 0 در ناحیه سبز حفظ شود تا در کوتاه مدت ADA در نواحیه گاوی باقی بماند.

سطوح روزانه ADA

اسپات ریت: 1.21 دلار
روند: صعودی کوتاه مدت
نوسان: متوسط
حمایت: 1.19 دلار
مقاومت: 1.22 دلار 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا