اخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی ها

افزایش سرمایه صندوق Crypto.com

صندوق Crypto.com مستقر در سنگاپور امروز اعلام کرد که اندازه صندوق خود را از 200 میلیون دلاری که در مارس 2021 اعلام کرده بود به 500 میلیون دلار افزایش می دهد.

 

افزایش سرمایه صندوق Crypto.com

جان راسل

جان راسل، شریک عمومی تازه استخدام شده آن مستقر در بانکوک، به CoinDesk گفت که این صندوق معاملات اولیه و سری A را انجام خواهد داد، معمولاً تا سقف 10 میلیون دلار برای سری A در نظر گرفته می شوذ..

تا کنون صندوق اصلی Crypto.com در انجمن بازی برای کسب درآمد از YGG SEA، Ledger و Frax Finance سرمایه گذاری کرده است.

این صندوق بر روی سرمایه گذاری در DeFi، NFT ها و بازی متمرکز خواهد شد.

 

تمرکز فقط بر روی کریپتو

راسل گفت که این صندوق بر رشد کلی اکوسیستم کریپتو متمرکز خواهد بود، نه سرمایه گذاری در جایی که Crypto.com فکر می کند می تواند تجارت کند.

او گفت که شرکت هایی که صندوق در آنها سرمایه گذاری می کند لزوماً در صرافی Crypto.com فهرست نمی شوند.

 

افزایش سرمایه صندوق Crypto.com

در حالی که سرمایه Crypto.com در حال گسترش است، بخش مدیریت می خواهد صندوق را ناب و کارآفرین محور نگه دارد. آن‌ها نمی‌خواهند با صدها پرسنل به یک «a16z» تبدیل شوند. – این برای کارآفرینانی که در حوزه رمزنگاری سازمان‌های ضعیفی را اداره می‌کنند، قابل ربط نیست.

 

افزایش سرمایه صندوق Crypto.com

اگر چه این صندوق در سنگاپور و راسل در بانکوک مستقر است، اما یک سازمان معتبر جهانی است.

بر اساس گزارش PitchBook، در سال 2021، شرکت های رمزنگاری 30 میلیارد دلار از VCs جمع آوری کردند. علیرغم بازار نزولی، هیچ نشانه ای از این کاهش وجود ندارد زیرا در کنار اعلامیه Crypto.com Capital FTX سالی را آغاز کرد که یک صندوق خطرپذیر 2 میلیارد دلاری برای سرمایه گذاری در استارت آپ های کریپتو تاسیس کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا