اخبار استخراجاخبار بیت کوین

شهر مرزی کانادا (ماسنا) استخراج بیت کوین را به حالت تعلیق درآورد

ماسنا (Massena)، شهری در نیویورک در امتداد مرز با کانادا ، تعلیق موقت فعالیت های جدید استخراج بیت کوین (BTC) در منطقه را اعمال کرده است.
براساس گزارش روز جمعه آسوشیتدپرس(Associated Press) ، مقامات شهر ماسنا به دلیل نگرانی های زیبایی شناختی ، مهلت قانونی 90 روزه فعالیت های جدید استخراج بیت کوین را تعیین کردند.
استیو اوشونسی(Steve O’Shaughnessy) ، ناظر شهر ماسنا ، گفت كه ماینرها در جاده ها همراه با تریلرها دارای رایانه و سایر سخت افزارهای مورد نیاز برای استخراج بیت کوین هستند.

گفته می شود که مسئولان شهر از مهلت قانونی 90 روزه برای اطمینان از پاک شدن حاشیه جاده های ماسنا با تریلرها و انتقال کانتینرهای حمل و نقل از جاده استفاده می کنند.
در همین حال ، ماسنا الکتریک گزارش شده است که به دنبال عقد قرارداد با سه شرکت رمزارزی می باشد. بر اساس گزارش AP ، این شرکت برق همچنین مهلت قانونی کار با ماینر های رمزارزی جدید را دارد.

با وجود شهرهای کوچک مرزی در آمریکای شمالی که در دهه گذشته مشاغل کارخانه ای مشغول کار بودند ، عملیات استخراج بیت کوین و رمزارزی نشان دهنده بازگشت برخی فعالیت های صنعتی به مکان هایی مانند ماسنا است.
برق ارزان در این مناطق اغلب برای ماینرها بیت کوین جلب توجه می کند و در عوض ، این شرکت ها نوید شغل و رونق اقتصاد محلی را می دهند.
در واقع ، با سرکوب گسترده استخراج رمزارزی چین انتظار می رود این شهرهای کوچک در آمریکای شمالی میزبان فعالیت های استخراج بیشتر بیت کوین باشند.
در همین حال ، عمده فعالیت های استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی در میان کاهش هش ریت فعلی در تلاش برای جذب بخش وسیع تری از بازار ، همچنان به افزایش ظرفیت خود ادامه می دهند.
ماینرها بیت کوین آمریکای شمالی که سهم بیشتری از توزیع هش ریت جهانی را کنترل می کنند نیز ممکن است به ایجاد وضعیت بهتر صنعت در برابر قانونگذاران ، به ویژه در زمینه حفاظت از محیط زیست کمک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا