اخبار آلت کوین

افزایش ۲۰٪ چین لینک توک LINK رکورد بالاترین قیمت خود را ثبت کرد.

امروز LINK توکن بومی چین لینک، رکورد قیمت قبلی خود را که مقدار ۱۹ دلار بود تا بالاترین رقم خود یعنی ۲۲.۶۹ دلار جابجا کرد.

البته طولی نکشید که روند صعودی این کوین در کمتر از سه ساعت اصلاح شد و به محدوده قیمتی ۱۷ دلار رسید. در حال انتشار این خبر لینک با قیمت ۲۱.۵۶ دلار معامله می شود.کسانیکه اوایل ۲۰۲۰ توکن LINK خریداری کرده‌اند هنوز غرق در شادی هستند. این ارز دیجیتال هنوز در روند صعودی قبلی خود باقی است . در طی یک سال با افزایش ۱۰۰۰۰% درصدی در قیمت خود توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

چین لینک در ۲۴ ساعت گذشته از زمان نگارش این خبر، ۲۰% و در ۷ روز گذشته ۳۸% رشد داشته است.

در مقابل نوسانات بیت کوین که چند روز قبل تر از چین لینک سقف قیمت خود را شکست، به نسبت اصلاح توکن LINK کوچک‌تر بوده است. بیت کوین بعد از رسیدن به اوج قیمت خود در ۴۲۰۰۰ دلار با اصلاح ۳۰% تا محدوده ۳۰۵۰۰ دلار سقوط کرد.این بدترین ریزش بیت کوین به نسبت دلار بوده است.

اینگونه اصلاحات برای چین لینک و سایر آلتکوین‌ها عادی است. در مقایسه با بیت کوین، ارزش بازار کمتر این توکن‌ها امکان چنین نوسانات قیمتی را فراهم می‌آورد. همچنین هیجان ناشی از تریدرها سبب این نوسانات نیز می‌شود.

با توجه به آمار ارائه شده توسط Santiment ، نحوه توزیع هولدرهای چین لینک، نشان‌دهنده‌ی این است که نهنگ‌ها مقدار زیادی از این کوین را ذخیره کرده اند. آدرس‌هایی با بیش از صدهزار LINK هنوز قصد فروش ندارند و این دارایی را در کیف خود نگه داشته‌اند. این موسسه اطلاعات آماری مدعی است تعداد آدرس‌هایی با مجموع دارایی کمتر از ۱۰۰ هزار توکن LINK نیز رو به افزایش است.

اگر امروز، هر اتفاقی بیفتد و قیمت LINK پامپ شود. در این زمان که اکثر ارزهای دیجیتال در بازار قرمز قرار دارند،چین لینک بارشد قاطعانه‌ خود را نشان خواهد داد. احتمال دارد که خبر اخیر در مورد ادغام Neutrino در چین لینک در این رشد قیمت تاثیر داشته است. همچنین دیروز Paxos اعلام کرد که با چین لینک همکاری می‌کند.  هم‌اکنون دو توکن PAX و PAXG روی شبکه اوراکل چین لینک قرار گرفته‌اند. با اعلام این خبر قیمت LINK حدود ۱۳٪ در یک شبانه روز افزایش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا